Podkładki pod myszkę

Akcesoria

Wybór najlepszego sprzętu do pracy lub grania to podstawa: wtedy myślisz nad dobrą myszką, dużymi monitorami, nad komputerem ze starannie dobranymi podzespołami… Ale co z akcesoriami?

Oczywiście, że wpływają na efektywność przed monitorem. Najlepszym tego przykładem są podkładki pod myszki. Chociaż nie zastąpią treningu ani spędzonego czasu przed monitorem, to na pewno pomogą w lepszej kontroli nad myszką. A co za tym idzie – lepszym wynikom w pracy i w grach.

Górna warstwa produktu wykonana jest z białego poliestru, na której całej powierzchni jest nanoszony nadruk. Spód wykonany z antypoślizgowej pianki uniemożliwiającej przesuwanie się podkładki po powierzchni biurka.

Możemy w pełni spersonalizować produkt, zamieszczając na nim zdjęcie, kalendarz, logo czy inną dowolną grafikę. Spora powierzchnie, z którą przychodzi nam pracować, to świetne miejsce na reklamę firmy. Gadżet można przeznaczyć jako prezent dla klientów, albo rozdzielić pomiędzy pracownikami, aby zadbać o pozytywny wizerunek biznesu.

Czy wielkość podkładki ma znaczenie?  Oczywiście! Im większa przestrzeń, na której możemy poruszać myszką, tym większa swoboda podczas pracy lub grania. Ma to również związek z czułością myszki. Jeżeli wolisz ustawienia wysokiego DPI, wtedy nie musisz robić zbyt wiele, by wykonać zamaszysty ruch kursorem. Ale jeżeli niskie DPI pozwala Ci na większą stabilność podczas celowania w grze – wtedy najlepiej zainwestować w większe podkładki i nie przejmować się, że nagle zabraknie Ci przestrzeni.

Cechy produktu:

  • Grubość: 3 mm
  • Materiał: guma, poliester
  • Dowolny nadruk w pełnym kolorze
  • Produkcja w Polsce

Dostępne wymiary podkładek prostokątnych: mouse-pads-9322-2

phone icon phone icon

Podaj swój numer!

Oddzwonimy w 5 minut

Twój numer nie będzie użyty do celów marketingowych.

Dziękujemy za widomość, oddzwonimy w
Proszę czekać, wszyscy pracownicy są aktualnie zajęci.

Wyślij wiadomość do naszego konsultanta