Zapytaj o wycenę Porozmawiaj z nami online

Oddzwonimy w 5 minut

Podaj swój numer:

Dziękujemy za widomość, oddzwonimy w
Proszę czekać, wszyscy pracownicy są aktualnie zajęci.
Twój numer nie będzie użyty do celów marketingowych.

Maseczka z mikrofibry z kieszonką na filtr – M02/F

Higiena

 

microfiber-mask-with-filter-pocket-12626 – 1

 

Maseczka z kieszonką na filtr jest ulepszoną wersją naszego klasycznego modelu M02. Oprócz znakomitego materiału, który posiada certyfikaty skuteczności, dodatkowy filtr zapewni jeszcze wyższą ochronę przed pyłem, zanieczyszczeniami, bakteriami i smogiem.

Dodanie rekomendowanego przez nas filtra podniesie filtrację maseczki z 94% do 99%. Mimo dodatkowego materiału, produkt wciąż jest wygodny w użyciu i pozwala na swobodne oddychanie. Dla największej wygody polecamy domówić również druciki modelujące kształt maseczki przy nosie.

Dzięki naszemu materiałowi z mikrofibry produkt zyskał certyfikat DGA (CERTAM) i spełnia normy europejskie CEN CWA 17553 : 2020. Zachowuje swoje właściwości aż do 30 prań. Pierwsza kategoria masek.*

Cechy produktu:

Rozmiar: ~18 cm x ~8 cm

Materiał: mikrofibra (skład: 70% poliester, 30% poliamid)

Nadruk: sublimacja

Certyfikaty: DGA (CERTAM)/CEN CWA 17553 : 2020, OEKO TEX 100 (klasa 1)

 

Dodatkowe akcesoria:

  1. Filtr – HEPA PM2.5 WĘGIEL FFP2 – wysokiej jakości filtry złożone z 5 warstw. Filtracja utrzymuje się na poziomie 99% nawet do ok. 30 godzin ciągłego noszenia. Wymiary 7 cm x 10,2 cm.
  2. Drucik modelujący kształt maseczki – stalowy drut powleczony tworzywem o wymiarach ~1 x ~2,5 x ~95 mm. Dzięki niemu maseczka przylega do nosa. Jego giętkość umożliwia łatwe modelowanie i dopasowywanie do kształtu twarzy. Drucik jest wkładany w górny tunel maseczki.

* Badania zostały przeprowadzone przez firmę Certam, specjalizującą się w badaniach technologicznych. Przedsiębiorstwo ściśle współpracuje z Narodową Agencją Bezpieczeństwa Leków i Produktów Medycznych (ANSM) oraz Generalną Dyrekcją ds. Uzbrojeń (DGA) we Francji.

 

Minimalne zamówienie

50 sztuk

phone icon phone icon
Dziękujemy za widomość, oddzwonimy w
Proszę czekać, wszyscy pracownicy są aktualnie zajęci.

Zadzwoń do nas!

+48 360 22 44

+48 360 60 78

Wyślij wiadomość do naszego konsultanta