Zapytaj o wycenę Porozmawiaj z nami online

Oddzwonimy w 5 minut

Podaj swój numer:

Dziękujemy za widomość, oddzwonimy w
Proszę czekać, wszyscy pracownicy są aktualnie zajęci.
Twój numer nie będzie użyty do celów marketingowych.

Maseczka z satynową metką z Twoim logo

Higiena

face-mask-with-a-satin-tag-10707

Zadbaj o swoich pracowników

Oferujemy indywidualny nadruk na satynowej metce. Może się na niej znaleźć dowolne logo lub grafika wedle projektu klienta. Produkt wyróżnia się pełnym kolorem i wysoką jakością nadruku. Zapewnienie pracownikom maseczek z logiem firmy podniesie wewnętrzny wizerunek organizacji i odegra kluczową rolę w zabezpieczaniu się przed zarazkami.

Maseczka jednorazowa – wysoka ochrona w miejscach publicznych


Jednorazowa maseczka na twarz
jest doskonałym rozwiązaniem na ochronę przed bakteriami, wirusami, pyłem i zanieczyszczeniami. Zapewni dodatkowe zabezpieczenie ust i nosa, gdy narażamy się na czynniki zewnętrzne.

Produkt zawiera certyfikat CE oznaczający, że maseczki spełniają wymagania dyrektyw Unii Europejskiej, które dotyczą zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i ochroną środowiska.

Obecnie powstała potrzeba zakrywania twarzy to test dla nas wszystkich. Polska dołączyła do takich krajów, jak np. Czechy, Słowacja i Bułgaria, w których podjęto decyzję zakrywania ust i nosa w miejscach publicznych. Dlatego maseczki stały się nie tylko opcją, ale też i obowiązkiem. Dlatego warto zaopatrzyć się w maseczkę ochronną. W ten sposób ochronisz nie tylko siebie, ale też i innych.

Cechy produktu:

  • Rozmiar: 17,5 cm x 9,5 cm
  • Materiał: włóknina polipropylenowa, włóknina typu melt-blown
  • Kolor: błękitny
  • Opakowanie produktu: worek foliowy po 50 szt.

Trzy warstwy ochrony


Poziom filtracji naszej maseczki wynosi 90%.
Produkt składa się z trzech warstw. Dwie zewnętrzne wykonane są z włókniny polipropylenowej, która wyróżnia się lekkością i tanią ceną, dzięki czemu ceny maseczek są przystępne. Materiał nie siepie się, jest wytrzymały i rozciąga się równomiernie we wszystkie strony, co zapobiega powstawaniu dziur. Oprócz tego, włóknina polipropylenowa jest w pełni ekologiczna.

Wewnętrzna warstwa maski wyprodukowana jest z włókniny filtracyjnej melt-blown. Ponieważ średnica włókien klejonych tą metodą jest mniejsza, zatrzymuje bardzo drobne cząsteczki, jak bakterie i wirusy. Włóknina melt-blown najczęściej stosowana jest w medycznych, farmaceutycznych i przemysłowych materiałach filtracyjnych.

Kto powinien nosić maskę na twarz?

Nie ważne, czy jest to rodzina z małymi dziećmi, osoby w starszym wieku, czy ktoś posiada osłabiony układ odpornościowy lub choruje na różne choroby przewlekłe. W skrócie – każdy powinien mieć maskę. Nie sposób ominąć inne osoby, kiedy wychodzimy na zewnątrz. Dlatego rekomenduje się maseczki każdemu, kto chce zadbać o odpowiednie bezpieczeństwo i zdrowie swoje i najbliższego otoczenia. Szczególnie warto pomyśleć o tych, którzy mają codzienny kontakt z wieloma osobami – o pracownikach służby zdrowa, sprzedawcach sklepowych, kurierach i wielu innych.

Jak długo należy nosić maseczkę?

Zaleca się wymianę maseczki na nową za każdym razem, kiedy jest wilgotna lub kiedy widać na niej uszkodzenie. Podczas 8-godzinnej zmiany w pracy, maseczkę można wymienić nawet 3 razy!

phone icon phone icon
Dziękujemy za widomość, oddzwonimy w
Proszę czekać, wszyscy pracownicy są aktualnie zajęci.

Zadzwoń do nas!

+48 360 22 44

+48 360 60 78

Wyślij wiadomość do naszego konsultanta