Zapytaj o wycenę Porozmawiaj z nami online

Oddzwonimy w 5 minut

Podaj swój numer:

Dziękujemy za widomość, oddzwonimy w
Proszę czekać, wszyscy pracownicy są aktualnie zajęci.
Twój numer nie będzie użyty do celów marketingowych.

Maseczka na twarz – bawełniana

Higiena

cotton-face-mask-10573

Codzienna ochrona w czasach choroby

Bawełniana maseczka na twarz jest doskonałym przykładem produktu pierwszej ochrony. Obecnie każdy ma obowiązek mieć ją na sobie podczas wychodzenia z domu. Ważne więc jest, aby to, co przylega nam do twarzy było bezpieczne, trwałe i – przede wszystkim – działało. Zainwestowanie w maseczkę do twarzy zapewni ochronę Tobie i wszystkim dookoła.

Rozmiar produktu jest uniwersalny – zarówno dorośli, jak i dzieci mogą z niego skorzystać. Mocowany jest na elastyczną gumką, którą zakłada się za uszy. Maska jest koloru kremowego.

 

Cechy produktu:

  • Materiał: bawełna 200g/m2
  • Skład: 97% bawełna, 3% elastan
  • Wymiary: 8 cm x 20 cm
  • Kolor: kremowy
  • Jednowastwowa
  • Produkowana w Polsce

 

Delikatny i wygodny materiał

Maski wykonane są z wysokiej jakości bawełny, która charakteryzuje się wysoką chłonnością i ogranicza potliwość podczas użytkowania. Materiał jest przyjemny dla skóry i zapewnia wygodę podczas noszenia. Jego gramatura jest tak dostosowana, aby produkt chronił przed wirusem i jednocześnie zapewniał optymalny przepływ powietrza. Drucik na nosie zapewnia dopasowanie do twarzy.

cotton-face-mask-10583

Maseczka jest wielorazowego użytku. Można ją prać mechanicznie w temperaturze 60 stopni. Zaleca się dezynfekcję maski poprzez prasowanie w temperaturze około 200 stopni.

 

Kto powinien nosić maskę na twarz?

Nie ważne, czy jest to rodzina z małymi dziećmi, osoby w starszym wieku, czy ktoś posiada osłabiony układ odpornościowy lub choruje na różne choroby przewlekłe. W skrócie – każdy powinien mieć maskę. Nie sposób ominąć inne osoby, kiedy wychodzimy na zewnątrz. Dlatego rekomenduje się maseczki każdemu, kto chce zadbać o odpowiednie bezpieczeństwo i zdrowie swoje i najbliższego otoczenia. Szczególnie warto pomyśleć o tych, którzy mają codzienny kontakt z wieloma osobami – o pracownikach służby zdrowa, sprzedawcach sklepowych, kurierach i wielu innych.

Minimalne zamówienie

50 sztuk

phone icon phone icon
Dziękujemy za widomość, oddzwonimy w
Proszę czekać, wszyscy pracownicy są aktualnie zajęci.

Zadzwoń do nas!

+48 360 22 44

+48 360 60 78

Wyślij wiadomość do naszego konsultanta