Maseczka z mikrofibry

Higiena

microfiber-face-mask-10106

Maseczka na twarz jest doskonałym rozwiązaniem na ochronę przed pyłem i zanieczyszczeniami. Świetny dodatek do streetwearowych outfitów, przydatna podczas codziennego transportu i wyjść na miasto.

Maseczka spełnia standardy europejskie CEN CWA 17553 : 2020. Nasz produkt należy do pierwszej kategorii masek. Oznacza to, że jego filtracja jest większa lub równa 90%. Nie przepuszcza mikronów większych lub równych 3 mikronom.

 

cert4mask_pl

 

 

Dołączamy się również do akcji zapoczątkowanej przez Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – “Kto nie nosi ten roznosi”.

Produkt wykonany jest z mikrofibry o gramaturze 220 g/m2. Materiał ten jest powszechnie stosowany w tworzeniu odzieży, filtrów przemysłowych i produktów czyszczących. Po bokach maski znajdują się gumki, które można zaczepić o uszy i mieć pewność, że produkt nie spadnie.

Maseczki są wielorazowego użytku. Należy je prać ręcznie (zaleca się użycie szarego mydła) lub w pralce na delikatnych programach w temp. do 60°C. Nie zaleca się używać płynów zmiękczających, nie suszyć mechanicznie lub na grzejnikach.

Maska dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych. Oferujemy kolory biały, czarny lub według własnego projektu. Klienci mogą wybrać dowolny nadruk zgodnie z własnym życzeniem. Prosimy o kontakt w celu ustalenia wzoru i wybranego koloru.

 

Dodatkowe akcesoria:

Drucik modelujący kształt maseczki

Dzięki niemu maseczka przylega do nosa. Jego giętkość umożliwia łatwe modelowanie i dopasowywanie do kształtu twarzy. Drucik jest wkładany w górny tunel maseczki.

  • Drut stalowy powleczony tworzywem
  • Wymiary: ~1 x ~2,5 x ~95 mm

 

 

microfiber-face-mask-101081

Cechy produktu:

  • Rozmiar: 18cmx8cm
  • Materiał: mikrofibra 220 g/m2
  • Nadruk: sublimacja
  • Produkowana w Polsce

Minimalne zamówienie

50 sztuk

Czas realizacji

od 2 godzin

phone icon phone icon

Podaj swój numer!

Oddzwonimy w 5 minut

Twój numer nie będzie użyty do celów marketingowych.

Dziękujemy za widomość, oddzwonimy w
Proszę czekać, wszyscy pracownicy są aktualnie zajęci.

Wyślij wiadomość do naszego konsultanta