Zapytaj o wycenę Porozmawiaj z nami online

Oddzwonimy w 5 minut

Podaj swój numer:

Dziękujemy za widomość, oddzwonimy w
Proszę czekać, wszyscy pracownicy są aktualnie zajęci.
Twój numer nie będzie użyty do celów marketingowych.

Maski na twarz dla dzieci ze zwierzęcym wzorem

Higiena

face-masks-for-children-animal-patterns-10212

Maska na twarz ze wzorami zwierząt to lekki i zabawny sposób na zachęcenie dzieci do noszenia ochrony na usta. Urocze grafiki pyszczków zwierzątek spodobają się dzieciom, a dzięki temu od najmłodszych lat będą uczyć się o tym, jak ważna jest ochrona twarzy. Produkt będzie nie tylko stylowym dodatkiem do ubrań, ale też ochroni przed pyłem i zanieczyszczeniami.

 

cert4mask_pl

 

Nasza firma dołącza się również do akcji zapoczątkowanej przez Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – “Kto nie nosi ten roznosi”. Maseczki na twarz warto mieć przy sobie za każdym razem, kiedy wychodzi się z domu.Cechy produktu:

 • Rozmiar: ~18cm x ~9cm
 • Materiał: mikrofibra 220 g/m2
 • Nadruk: sublimacja
 • Produkowana w Polsce

Produkt wykonany jest z mikrofibry o gramaturze 220 g/m2. Mikrofibra to włóknina składająca się w 70% z poliestru oraz w 30% z poliamidu. Do produkcji nie jest stosowany żaden klej ani inne środki chemiczne, dlatego bez obaw można go stosować. Materiał posiada certyfikat OEKO TEX 100, klasa 1. Jest oddychający, szybkoschnący, bardzo chłonny, wielorazowy, nie podrażnia skóry, jest hipoalergiczny. Nie przepuszcza cząstek większych od 0,1 mikrona, czyli nie przepuści takich rzeczy jak: pyłki, roztocza, odchody roztoczy, smog, bakterie oraz każdą inną cząstkę – nie mniejszą niż 0,1 mikrona. Materiał można prać do 60°C, a co za tym idzie można go sterylizować. Po bokach maski znajdują się gumki, które można zaczepić o uszy i mieć pewność, że produkt nie spadnie ani nie przesunie się.

Maseczki są wielorazowego użytku. Należy je prać w pralce w temp. do 60°C. Nie zaleca się używać płynów zmiękczających, nie suszyć mechanicznie lub na grzejnikach.

W naszej ofercie znajduje się wiele wzorów z wizerunkiem pyszczków zwierząt. Dodatkowo, zgodnie z życzeniem klienta, możemy nadrukować na produkcie dowolną grafikę, aby jeszcze bardziej spersonalizować maskę.

Uwaga! Przy zamówieniu prosimy o doprecyzowanie w wiadomości wzoru i wybranego koloru. Numer wzoru znajduje się w prawym górnym rogu grafiki.

Lista wzorów:

 1. Pies
 2. Lis
 3. Rekin
 4. Krokodyl
 5. Kot czarny
 6. Kot biały
 7. Żaba
 8. Mysz 1
 9. Pingwin
 10. Kura
 11. Owca
 12. Kaczka
 13. Świnka
 14. Tygrys 1
 15. Tygrys 2
 16. Mysz 2

 

Minimalne zamówienie

50 sztuk

phone icon phone icon
Dziękujemy za widomość, oddzwonimy w
Proszę czekać, wszyscy pracownicy są aktualnie zajęci.

Zadzwoń do nas!

+48 360 22 44

+48 360 60 78

Wyślij wiadomość do naszego konsultanta