Zapytaj o wycenę Porozmawiaj z nami online

Oddzwonimy w 5 minut

Podaj swój numer:

Dziękujemy za widomość, oddzwonimy w
Proszę czekać, wszyscy pracownicy są aktualnie zajęci.
Twój numer nie będzie użyty do celów marketingowych.

Neonowe maski na twarz z mikrofibry

Higiena

neon-microfiber-face-mask-10196

Neonowa maseczka na twarz dedykowana jest dla sportowców oraz osób, które chcą zachować aktywność fizyczną. Jako akcesorium będzie nie tylko stylowym dodatkiem do ubrań, ale też ochroni przed pyłem i zanieczyszczeniami.

 

Maseczkę wyróżnia intensywny neonowy kolor, który jest nieustannie jednym z najpopularniejszych odcieni w modzie i projektowaniu. Portal Shutterstock nazwał neony najszybciej zyskującymi na popularności kolorami w 2019 roku w projektowaniu stron internetowych, fotografii i druku.

 

Neonowy kolor wyróżni cię – będziesz bezpieczny i widoczny dla kierowców na drodze.

 

Nasza firma dołącza się również do akcji zapoczątkowanej przez Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – “Kto nie nosi ten roznosi”. Maseczki na twarz warto zakładać za każdym razem, kiedy wychodzi się z domu.

 

Produkt wykonany jest z mikrofibry o gramaturze 220 g/m2. Mikrofibra to włóknina składająca się w 70% z poliestru oraz w 30% z poliamidu. Do produkcji nie jest stosowany żaden klej ani inne środki chemiczne, dlatego bez obaw można go stosować. Materiał posiada certyfikat OEKO TEX 100, klasa 1. Jest oddychający, szybkoschnący, bardzo chłonny, wielorazowy, nie podrażnia skóry, jest hipoalergiczny. Nie przepuszcza cząstek większych od 0,1 mikrona, czyli nie przepuści takich rzeczy jak: pyłki, roztocza, odchody roztoczy, smog, bakterie oraz każdą inną cząstkę – nie mniejszą niż 0,1 mikrona. Po bokach maski znajdują się gumki, które można zaczepić o uszy i mieć pewność, że produkt nie spadnie ani nie przesunie się.

Cechy produktu:

  • Rozmiar: ~18 cm x ~8 cm
  • Materiał: mikrofibra 220 g/m2
  • Nadruk: sublimacja
  • Produkowana w Polsce

Maseczki są wielorazowego użytku. Należy je prać w pralce w temp. do 60°C. Nie zaleca się używać płynów zmiękczających, nie suszyć mechanicznie lub na grzejnikach.

W naszej ofercie znajdują się dwa neonowe kolory: różowy oraz żółty. Na obu możemy umieścić dowolny napis, np. : „be active” lub „don’t give up”. Zgodnie z życzeniem klienta, możemy nadrukować na produkcie dowolną grafikę, aby spersonalizować maskę.

Możliwe jest również użycie innych kombinacji, np. żółty neonowy napis na czarnym materiale, neon nie musi być koniecznie kolorem maski.

Uwaga! Przy zamówieniu prosimy o doprecyzowanie w wiadomości wzoru i wybranego koloru.

phone icon phone icon
Dziękujemy za widomość, oddzwonimy w
Proszę czekać, wszyscy pracownicy są aktualnie zajęci.

Zadzwoń do nas!

+48 360 22 44

+48 360 60 78

Wyślij wiadomość do naszego konsultanta