Zapytaj o wycenę Porozmawiaj z nami online

Oddzwonimy w 5 minut

Podaj swój numer:

Dziękujemy za widomość, oddzwonimy w
Proszę czekać, wszyscy pracownicy są aktualnie zajęci.
Twój numer nie będzie użyty do celów marketingowych.

Osłona na maseczkę FFP2

Higiena

ffp2-mask-cover-12807

Coraz więcej miejsc w Europie nanosi nowe obostrzenia, między innymi dotyczące noszenia specjalistycznych masek medycznych. Nic dziwnego, wszyscy chcemy jak najszybciej wrócić do normalnego trybu życia. Ale co z wyglądem?

Osłonka na maseczkę z indywidualnym nadrukiem pasuje na każdą maskę typu FPP2. Dzięki temu małemu niepozornie wyglądającemu produktowi, zachowasz bezpieczeństwo oraz wyróżnisz się w tłumie. Dodatkowa warstwa materiału również ochroni maskę FPP2 przed brudem i zanieczyszczeniami z zewnątrz. Osłonkę można również prać w pralce. Czystość i świeżość zostanie zachowana!

Oferujemy indywidualny nadruk na zewnętrznej części materiału. Korzystając z metody sublimacji, możemy spersonalizować wygląd osłonek zgodnie z wizją klienta. Pełnokolorowy wydruk daje ogromne możliwości, od prostych projektów z logo firmy, po szczegółowe designy z zachowaniem kolorystyki biznesu.

Uwaga! Pokrowiec sam w sobie nie stanowi bariery ochronnej, jest jedynie stylowym dodatkiem. Konieczne jest nałożenie pod niego maski.

Cechy produktu:

  • wielorazowy
  •  dowolny nadruk w pełnym kolorze

 

Minimalne zamówienie

50 sztuk

phone icon phone icon
Dziękujemy za widomość, oddzwonimy w
Proszę czekać, wszyscy pracownicy są aktualnie zajęci.

Zadzwoń do nas!

+48 360 22 44

+48 360 60 78

Wyślij wiadomość do naszego konsultanta